ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У нових приміщеннях дитсадку Малоданилівської ОТГ розпочали внутрішні роботи

24 квітня 2020 | 11:38

Додаткові площі, на яких розміщуватимуться групи дитсадку, створили в рамках програми «Велике будівництво», ініційованої Президентом України.

Будівництво приміщень, в яких розміщуватимуться 2 нові групи та спортивна зала, фінансується коштом обласного бюджету.

За словами директорки закладу Надії Остапенко, будівлі, де знаходиться дитсадок, понад 50 років. У закладі неодноразово проводили косметичний ремонт, а на 50-річчя замінили покрівлю, але основна проблема – переповненість закладу. Саме це питання дозволяє вирішити прибудова нових приміщень.

«Зараз у  нас 7 вікових груп, всі групи переповнені від раннього віку до старшого дошкільного. Якщо зараз ми відкриємо 2 групи, то ми вирішимо це питання, - сказала Надія Остапенко. - Я думаю, що це буде краще для дітей - кращі умови, більше місця, краще працюватиметься педагогам».

За інформацією голови Малоданилівської ОТГ Олександра Гололобова, зараз через переповненість дитячого садка місцеві жителі змушені відвозити своїх дітей у дошкільні заклади міста Харків. А завдяки будівництву дитячий садок матиме змогу вміщувати на 50 дітей більше.

«Крім цього, у рамках «Великого будівництва» нам допомагають робити під’їзд до дитячого садочка, де ми будемо асфальтувати 800 метрів. Завдяки підтримці департаментів обласної адміністрації нам виділені кошти на реконструкцію освітлення. Будуть застосовані нові, енергоощадні технології від харківської кільцевої дороги і до дитячого садка. Понад 3 км нового освітлення», - зазначив голова Малоданилівської ОТГ.

За словами радника голови ХОДА Андрія Кудряшова, роботи на об’єкті ведуться своєчасно.

«Цей проєкт входить до програми Президента «Велике будівництво», з обласного бюджету вже виділено кошти, проєкт працює, своєчасно. Так що 1 вересня діти зможуть прийти до цього чудового закладу», - зазначив Андрій Кудряшов.

Фото

Теги: дитячий садок велике будівництво

Версія для друку Поділиться:


Вверх