Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Будівництво ФОКу в Дергачах вийшло на фінішну пряму

Будівництво ФОКу в Дергачах вийшло на фінішну пряму

Сучасний фізкультурно-оздоровчий комплекс будують у рамках проєкту «Велике будівництво», ініційованого Президентом Володимиром Зеленським.

Будівництво фінансується з Державного фонду регіонального розвитку, обласного та районного бюджетів.

На даний час на об’єкті виконано вже 90% робіт. Зараз будівельники виконують внутрішні оздоблювальні роботи, упорядкування. Проводиться закупівля меблів та спортивного обладнання. Роботи йдуть відповідно до графіків, і відкрити ФОК планують вже у вересні.

«Це дуже важливий соціальний проєкт, - зазначив голова Дергачівської РДА Володимир Усов. - ФОК забезпечить комфортні умови для занять фізичною культурою, а це необхідно для зростання здорового покоління. Важливо, що у спортсменів з’являться нові можливості для розвитку. Наприклад, у нас у районі дуже добре розвинений бокс, наші спортсмени посідають високі місця на міжнародних змаганнях. У новому ФОКу буде спеціальний ринг – і кращі умови для занять».

На першому поверсі фізкультурно-оздоровчого комплексу буде розміщуватися багатофункціональна зала для ігрових видів спорту: мініфутболу, баскетболу, тенісу та волейболу. Також тут будуть тренажерна зала та фітнес-центр. Будівля облаштована роздягальнями з душовими кабінами. Тут є кабінет надання медичної допомоги, тренерська кімната. Споруду обладнано згідно з вимогами інклюзивності.

Займатися спортом у фізкультурно-оздоровчому комплексі зможуть усі жителі Дергачівського району.

«У ФОКу одночасно зможуть займатися близько 80 осіб, на день його зможуть відвідувати 400 осіб. Вікова категорія - будь-яка: тут можуть займатися і зовсім юні дітки, і люди похилого віку», - розповіла начальниця управляння культури молоді та спорту Дергачівської РДА Наталя Давидова.