ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Харківські фахівці підготували медичні статті для порталу «Велика українська енциклопедія»

14 квітня 2020 | 15:57

Співробітники з фармацевтичного університету першими в країні відгукнулися на звернення Державної наукової установи «Енциклопедичне видавництво» щодо оновлення порталу.

„В умовах надзвичайної ситуації, спричиненою пандемією коронавірусу COVID-19, зростає попит на науково виважену і правдиву інформацію. Саме тому Державна наукова установа «Енциклопедичне видавництво» звернулася до всіх фахівців медичного профілю з проханням надати статті з актуальних проблем життєвих викликів (напрям «Медицина») для оприлюднення на порталі «Великої української енциклопедії»”, - розповідають у Державному комітеті телебачення та радіомовлення України.

Фахівці з Національного фармацевтичного університету (м. Харків), співробітники кафедр мікробіології, вірусології та імунології, клінічної лабораторної діагностики, фармакотерапії та управління якістю в максимально стислі терміни підготували й надіслали статті на актуальні теми сьогодення.

Директорка ДНУ «Енциклопедичне видавництво» Алла Киридон від імені колективу висловила подяку ректорці Національного фармацевтичного університету Аллі Котвіцькій та всім науково-педагогічним працівникам НФаУ, які долучилися до цієї роботи.

Нагадаємо, Державна наукова установа «Енциклопедичне видавництво», що належить до сфери управління Держкомтелерадіо, продовжує працювати над двома версіями Великої української енциклопедії – багатотомним друкованим виданням і сучасним довідковим онлайн-сервісом ВУЕ. Від друкованої версії ВУЕ, перший том якої вийшов 2016 року, електронний портал відрізняться тим, що статті на ньому подані в більшому форматі, вони мають аудіоверсії, а це дає доступ до енциклопедії користувачам з порушенням зору. До того ж статті супроводжуються додатковими відео- та аудіоматеріалами, вони насичені більшою кількістю ілюстрацій – світлинами, картами, схемами, графіками, діаграмами, малюнками тощо. Особливістю цього електронного порталу є авторизація статей, об’єктивність викладу, перевіреність фактів.

Теги: велика українська енциклопедія

Версія для друку Поділиться:


Вверх