ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Керівництво Вовчанської ЦРЛ надало інформацію про потреби закладу заступнику голови ХОДА

13 квітня 2020 | 19:25

13 квітня Євгеній Грицьков відвідав лікарню під час робочої поїздки до Вовчанського району.

Вовчанська центральна районна лікарня увійшла до списку 17 медичних закладів області, які першими прийматимуть пацієнтів з підозрою на COVID-19 у разі сплеску захворюваності.

Під час візиту Євгенія Грицькова оглянули інфекційне відділення, яке формується на базі ЦРЛ і вже готове за необхідності прийняти відповідних хворих.

Як зазначив головний лікар Вовчанської центральної районної лікарні Костянтин Тищенко, наразі у медзакладі для хворих передбачено 100 ліжок, для пацієнтів з підозрою на коронавірусну інфекцію виділять 15 місць.

«Важливо, що сьогодні з обласним керівництвом ми обговорили питання щодо забезпечення лікарні додатковими медикаментами відповідно до наказів МОЗ України, а також засобами індивідуального захисту для співробітників лікарні. Також говорили про обов’язкове проведення ПЛР-дослідження пацієнтам, які знаходяться на лікуванні із захворюваннями на негоспітальну пневмонію», - відзначив головний лікар.

Також, за словами Костянтина Тищенка, у ЦРЛ готові до роботи 5 апаратів ШВЛ.

Крім того, Євгеній Грицьков окреслив перспективи розвитку ЦРЛ як опорної лікарні, зокрема, наголосив на необхідності проведення ремонтних робіт у приймальному відділенні.

Головний лікар ознайомив заступника голови ХОДА з алгоритмом супроводження пацієнта від заїзду карети «швидкої» на територію лікарні до моменту госпіталізації хворого на спеціалізоване ліжко. Також керівник медзакладу передав Євгенію Грицькову список необхідних потреб у засобах індивідуального захисту, медикаментах та виробах медичного призначення.

Під час робочої поїздки до Вовчанського району Євгеній Грицьков представив нового очільника РДА - Анатолія Косолапова.

Фото

Теги: covid-19 вовчанськ грицьков коронавірус лікарня

Версія для друку Поділиться:


Вверх