ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Керівництво Вовчанської ЦРЛ надало інформацію про потреби закладу заступнику голови ХОДА

13 квітня 2020 | 19:25

Керівництво Вовчанської ЦРЛ надало інформацію про потреби закладу заступнику голови ХОДА

13 квітня Євгеній Грицьков відвідав лікарню під час робочої поїздки до Вовчанського району.

Вовчанська центральна районна лікарня увійшла до списку 17 медичних закладів області, які першими прийматимуть пацієнтів з підозрою на COVID-19 у разі сплеску захворюваності.

Під час візиту Євгенія Грицькова оглянули інфекційне відділення, яке формується на базі ЦРЛ і вже готове за необхідності прийняти відповідних хворих.

Як зазначив головний лікар Вовчанської центральної районної лікарні Костянтин Тищенко, наразі у медзакладі для хворих передбачено 100 ліжок, для пацієнтів з підозрою на коронавірусну інфекцію виділять 15 місць.

«Важливо, що сьогодні з обласним керівництвом ми обговорили питання щодо забезпечення лікарні додатковими медикаментами відповідно до наказів МОЗ України, а також засобами індивідуального захисту для співробітників лікарні. Також говорили про обов’язкове проведення ПЛР-дослідження пацієнтам, які знаходяться на лікуванні із захворюваннями на негоспітальну пневмонію», - відзначив головний лікар.

Також, за словами Костянтина Тищенка, у ЦРЛ готові до роботи 5 апаратів ШВЛ.

Крім того, Євгеній Грицьков окреслив перспективи розвитку ЦРЛ як опорної лікарні, зокрема, наголосив на необхідності проведення ремонтних робіт у приймальному відділенні.

Головний лікар ознайомив заступника голови ХОДА з алгоритмом супроводження пацієнта від заїзду карети «швидкої» на територію лікарні до моменту госпіталізації хворого на спеціалізоване ліжко. Також керівник медзакладу передав Євгенію Грицькову список необхідних потреб у засобах індивідуального захисту, медикаментах та виробах медичного призначення.

Під час робочої поїздки до Вовчанського району Євгеній Грицьков представив нового очільника РДА - Анатолія Косолапова.

Фото

Теги: covid-19 коронавірус грицьков вовчанськ лікарня

Версія для друку Поділиться:


Вверх