Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Олександр Скакун відвідав Валківську ЦРЛ, щоб з’ясувати потреби для лікування хворих на COVID-19

Олександр Скакун відвідав Валківську ЦРЛ, щоб з’ясувати потреби для лікування хворих на COVID-19

Валківська центральна районна лікарня увійшла до списку 17 медичних закладів області, які першими прийматимуть пацієнтів з підозрою на COVID-19 у разі сплеску захворюваності.

Заступник голови ХОДА поспілкувався з районною владою, медичним персоналом та поцікавився потребами медичного закладу.

За інформацією головного лікаря Богдана Носатого, для розміщення можливих хворих з коронавірусом у лікарні готове інфекційне відділення – це 15 ліжок.

«Але, у разі необхідності, для прийняття хворих з коронавірусною інфекцією буде залучено всі 135 місць у медичному закладі, - сказав Богдан Носатий. – Ми будемо приймати пацієнтів не лише з нашого району, а й Краснокутського, Коломацького, Нововодолазького районів та міста Люботин».

Наразі у медичному закладі є 6 апаратів ШВЛ, медичний персонал забезпечено засобами індивідуального захисту.

Перша заступниця голови Валківської РДА звернулася до Олександра Скакуна з проханням у забезпеченні ЦРЛ медичним обладнанням.

«Зараз із закупівлею медичного обладнання є проблеми. Просимо допомогти, - сказала Наталія Осадча. - Медичний персонал забезпечено засобами індивідуального захисту. На забезпечення залучаються як бюджетні кошти, так і благодійна допомога. Представники влади, бізнесу, усі небайдужі жителі району, а іх доволі немало», - сказала перша заступниця голови Валківської РДА.

За її словами, кожен лікар на своєму робочому місці чітко проінформований про алгоритм дій у разі виявлення пацієнтів з підозрою на коронавірус. Створені відповідні мобільні бригади для забору біоматеріалу у разі виявлення випадків на підозру на коронавірус.