ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Реконструкцію Дворічанського районного будинку культури планують завершити в цьому році

08 квітня 2020 | 17:40

Реконструкцію Дворічанського районного будинку культури планують завершити в цьому році

Відновлювати Будинок культури почали у 2019 році. Для того, щоб завершити проєкт, будівельникам залишилося відремонтувати покрівлю будівлі.

На якому етапі наразі знаходиться реконструкція Будинку культури, перевірив заступник голови ХОДА Руслан Тихонченко, який 8 квітня відвідав Дворічанський район з робочою поїздкою.

Як розповіла виконувачка обов’язків начальника відділу культури Дворічанської РДА Валентина Черкасова, у минулому році в Будинку культури було відремонтовано фасади, замінено вікна та двері на металопластикові, відновлено систему опалення. Також були виконані внутрішні роботи.

У цьому році, відповідно до проєкту реконструкції, у будівлі відремонтують покрівлю, виконають утеплення стін, а також встановлять систему протипожежної безпеки.

«Розпорядженням Кабінету Міністрів України проєкт включено до переліку проєктів, що будуть фінансуватися в 2020 році коштом ДФРР. Його завершення дозволить економити енергоносії, а відповідно, бюджетні кошти. Та крім того, дуже важливо, що це дозволить значно покращити умови, у яких жителі  району займаються творчістю та проводять культурно-мистецькі заходи», - зазначив Руслан Тихонченко.

За словами Валентини Черкасової, у приміщеннях Будинку культури працюють 12 гуртків, в яких займаються близько 200 осіб, а також 3 клуби за інтересами. Крім того, тут розміщується бібліотека, на базі якої працюють ще 3 гуртки.

На час карантину робота закладу призупинена.

Фото

Теги: тихонченко

Версія для друку Поділиться:


Вверх