ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Євгеній Грицьков відвідав Зміївську ЦРЛ, щоб з’ясувати потреби для лікування хворих на COVID-19

08 квітня 2020 | 12:56

Зміївська центральна районна лікарня увійшла до списку 17 медичних закладів області, які першими прийматимуть пацієнтів з підозрою на COVID-19 у разі сплеску захворюваності.

7 квітня заступник голови ХОДА оглянув лікарню та поспілкувався з персоналом, щоб безпосередньо від працівників отримати інформацію про забезпеченість закладу.

Зміївська ЦРЛ розрахована на 150 ліжок. За словами директора закладу Михайла Лисака, для розміщення пацієнтів з коронавірусною хворобою наразі готові виділити 40 ліжок.

«У нас немає профільного інфекційного відділення, тому в разі потреби буде перепрофільоване хірургічне відділення: там будуть розміщені 40 ліжок для хворих з COVID-19. Крім того, маємо 6 ліжок інтенсивної терапії в реанімаційному відділенні», - уточнив Михайло Лисак.

У лікарні є 7 апаратів штучної вентиляції легень. Засобами індивідуального захисту лікарі забезпечені на три тижні. Але маски, костюми, рукавички для персоналу надходять постійно – централізовано від органів влади і як допомога від місцевих підприємців.

«Зараз ми готові приймати хворих, лікарі працюють, усі розуміють ситуацію. Щодо потреб – було б добре, якби ми мали пересувний цифровий рентген-апарат, також потрібні кисневі конденсатори та витратні матеріали для кисневої терапії», - розповів директор закладу.

Євгеній Грицьков запевнив, що побажання лікарів будуть враховані, і обласне керівництво зробить все, щоб максимально забезпечити потреби закладів, які прийматимуть хворих на COVID-19.

Теги: зміївська црл грицьков covid-19 коронавірус

Версія для друку Поділиться:


Вверх