Дергачівську РДА очолив Володимир Усов
![Дергачівську РДА очолив Володимир Усов Дергачівську РДА очолив Володимир Усов](/content/documents/1030/102968/thumb-newsDocument-564x376-be3c.jpg)
Нового голову райдержадміністрації 7 квітня представив заступник голови ХОДА Євгеній Грицьков.
Володимир Усов призначений на посаду голови Дергачівської районної державної адміністрації Розпорядженням Президента України Володимира Зеленського від 3 квітня 2020 року № 231/2020 рп.
Євгеній Грицьков побажав новопризначеному очільнику РДА успіхів у вирішенні питань соціально-економічного розвитку. Також заступник голови ХОДА акцентував увагу очільника райдержадміністрації на заходах, спрямованих на недопущення спалаху коронавірусу в районі.
У свою чергу Володимир Усов висловив вдячність за надану довіру та запевнив, що всі питання життєдіяльності району будуть вирішуватися у співпраці з районною радою, органами місцевого самоврядування та громадою.