Перевірку підозр на COVID-19 пришвидшать
![Перевірку підозр на COVID-19 пришвидшать Перевірку підозр на COVID-19 пришвидшать](/content/documents/1030/102957/thumb-newsDocument-564x376-4351.jpg)
Це стане можливим, як тільки завершиться перевірка Харківського обласного лабораторного центру.
«У нас завершується період верифікації - це перевірка нашої лабораторії в національній лабораторії в Києві. Після цього періоду ми будемо проводити дослідження самостійно і отримувати результати значно оперативніше», - повідомила головна санлікарка Харківської області, директорка Харківського обласного лабораторного центру Любов Махота.
Нагадаємо, за останніми даними, в Харківській області обліковується 31 підозра на COVID-19, 1 людина має підтверджений діагноз, 1 випадок зараження на коронавірус на Харківщині спростували. Усі підозри наразі перевіряють у національній вірусологічній референс-лабораторії в Києві.