ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Усі особи, які перетинатимуть кордон після 7 квітня, мають відправлятися на обсервацію

06 квітня 2020 | 16:37

Усі особи, які перетинатимуть кордон після 7 квітня, мають відправлятися на обсервацію

Втілення цього механізму на Харківщині обговорили під час наради голови ХОДА з представниками територіальних органів міністерств і відомств України в Харківській області, керівниками обласних установ, підприємств і організацій, РДА та структурних підрозділів ХОДА.

«Кабінет Міністрів України прийняв постанову, де жорстко посилює заходи безпеки. Нам необхідно їх донести до всіх керівників районів. Тому ми зібрались сьогодні - обговорити всі нагальні питання», - відзначив голова ХОДА Олексій Кучер, відкриваючи нараду.

Керівник області нагадав, що, починаючи з 7 квітня, всі особи, які будуть перетинати кордон, зобов’язані відправлятись на обсервацію.

«Для прикладу, за вчора кордон у Харківській області перетнули близько 500 осіб. Якщо кожного дня в нас буде проходити близько 500 осіб, усі вони повинні бути поміщені на обсервацію та залишатися там протягом 14 днів. Це щоб ви розуміли ступінь тієї напруги, яку нам необхідно витримати», - пояснив Олексій Кучер.

Заступник голови ХОДА Тарас Пастух повідомив, що на сьогодні обласний штаб розробляє план розміщення осіб на території тих регіонів, куди вони направляються.

«Зараз ми проводимо багато робіт з координації з тими областями, жителі яких будуть прибувати на територію Харківщини. Щоб швидко доставляти їх у їх регіони, щоб вони проходили обсервацію на території власних областей», - сказав Тарас Пастух.

Він зазначив, що жителів Харківської області планують розміщувати на території районів їх постійного проживання. Цю можливість обговорили на окремій нараді з керівниками РДА.

«Це важливо, бо це буде знімати соціальне навантаження, - сказав заступник голови ХОДА. – Але це вимагає злагодженості всіх дій щодо охорони цих людей, забезпечення правопорядку та організації підвезення харчування».

Начальник ГУ Національної поліції України в Харківській області Валерій Сокуренко запевнив, що поліція готова працювати в таких умовах.

«Якщо нам дозволять супроводжувати громадян Донецької, Луганської, Полтавської та Дніпропетровської областей та інших, то хочу сказати, що така робота з керівництвом проведена. Ми законтактували з іншими областями, й супроводжуємо осіб до межі, наприклад, Полтавської області, де відповідне управління зустрічає й супроводжує далі. Рішення - за міністром інфраструктури. Ми готові».

Фото

Теги: кучер кордон ктеб

Версія для друку Поділиться:


Вверх