Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Цього року завершать відновлення майже 70 км дороги Чугуїв – Мілове

Цього року завершать відновлення майже 70 км дороги Чугуїв – Мілове

Хід робіт на одному з об’єктів «Великого будівництва» в області перевірив голова ХОДА Олексій Кучер під час робочої поїздки до Чугуївського району.

«Президент України наголосив: попри те, що вся країна зараз бореться з коронавірусом, однак «Велике будівництво» продовжується. Зокрема, продовжується й будівництво доріг», - відзначив голова ХОДА.

Цього року дорожники планують повністю завершити відновлення траси Чугуїв – Мілове.

«Ця автомобільна дорога є певною мірою «довгобудом» – вона будується з 2015 року. Нарешті, цього року маємо амбітні плани щодо завершення цих робіт та введення в експлуатацію цього об’єкту. Так, ми плануємо завершити роботу з влаштування верхніх і нижніх шарів дорожнього покриття на протяжності 68,4 км», - повідомив начальник Служби автомобільних доріг у Харківській області Андрій Алексєєв.

Також цього року відремонтують мости, якими проходить дорога, влаштують автопавільйони, пішохідні переходи з автономним освітленням, бар’єрне огородження, встановлять дорожні знаки.

Цього сезону роботи розпочалися з 1 березня.

«На цьому етапі працює 92 людини, 85 одиниць техніки. Загалом -  7 бригад. Виконуються практично всі роботи: підготовчі, земляні, вкладання нижніх шарів асфальтобетону, ресайклінг наявного покриття, укладання верхніх шарів асфальтобетону. Не виконуються тільки фінішні роботи з влаштування розмітки. Виконуються також роботи щодо забезпечення додаткового водовідведення з проїзної частини на затяжних спусках та підйомах, тому що це важливо для збереження дорожнього полотна в подальшій експлуатації», - пояснив Андрій Алексєєв.

Голова ХОДА запитав дорожників про заходи безпеки, які вживають у зв’язку з введеними карантинними обмеженнями.

«Планові роботи виконуються в повному обсязі з дотриманням вимог безпеки наших працівників. Усі працівники забезпечені масками, респіраторами, проводиться санітарне оброблення службового автомобільного транспорту», - доповів начальник САД.

Довідка. Загальна протяжність автомобільної дороги Н-26 «Чугуїв-Мілове» на території Харківської області – 108,1 км. Ремонтні роботи на ній розпочалися в 2015 році. Протягом 2015 – 2019 років покриття відновили на 87,7 км (у тому числі в 2-х шарах асфальтобетонного покриття - 39,6 км).