Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Визначено переможця конкурсу на посаду директора ДП «Харків - Арена»

Визначено переможця конкурсу на посаду директора ДП «Харків - Арена»

Підприємство, яке керуватиме майном «Металіста», конфіскованим у Сергія Курченка, очолив Владислав Плаксін.

Підприємство було створено у лютому цього року – після того, як конфісковані в бізнесмена-втікача активи «Металіста» вдалося повернути в державну власність, завдяки втручанню голови ХОДА Олексія Кучера.

Конкурс на посаду директора ДП «Харків - Арена» було оголошено 5 березня розпорядженням голови ХОДА. Засідання відповідної постійної конкурсної комісії відбулось 30 березня під головуванням першого заступника голови ХОДА Віталія Погосяна.

Члени комісії заслухали конкурсні пропозиції та бачення розвитку підприємства двох претендентів на посаду директора «Харків - Арени». Переможцем конкурсу визнано Владислава Плаксіна. Його призначено на посаду з випробувальним терміном у три місяці.

Довідка.  Як зазначено в статуті ДП «Харків - Арена», це державне комерційне підприємство, яке діє на засадах повної господарської самостійності та самоокупності, несе відповідальність за наслідки своєї господарської діяльності та виконання зобов'язань.

Діяльність підприємства спрямована на організацію та проведення спортивних, фізкультурно-оздоровчих і культурно-масових заходів, надання послуг, пов'язаних з фізкультурно-оздоровчою та спортивними сферами, створення сприятливих умов для занять фізичною культурою і спортом.

Предметом діяльності підприємства є організація діяльності спортивних клубів, надання послуг бронювання та пов'язаних з туристичними послугами, забезпечення функціонування спортивних споруд, організація і проведення спортивних змагань різного рівня, створення умов для забезпечення навчально-тренувального процесу спортсменів, організація і проведення спортивних, культурно-масових і концертно-видовищних заходів, проведення торгових ярмарків, журналістська та PR-діяльність тощо.