Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Для 52 тисяч жителів області організовано доставлення необхідних продуктів на дім

26 березня 2020 | 14:10

Літнім та одиноким людям доставляють додому продукти харчування та ліки, пенсію, а також допомагають у вирішенні побутових питань.

За інформацією Департаменту соціального захисту населення ХОДА, сьогодні на Харківщині проживають 52 068 людей, які потребують сторонньої допомоги, з них 27 348 осіб - старші за 80 років.

«В області функціонує 56 територіальних центрів соціального обслуговування. Вони працюють постійно, а не лише під час карантину. Вони мають усю інформацію про людей похилого віку та осіб з інвалідністю, які проживають на території їхнього обслуговування. Допомогу цим людям надають постійно і під час карантину, в тому числі. Загалом по області до цієї роботі залучено 2200 соціальних робітників», - розповів директор департаменту Юрій Шпарага.

Також соціальні служби області тримають на контролі ситуацію в дитячих будинках сімейного типу області та центрах соціально-психологічної реабілітації дітей.

У 8 центрах реабілітації створено всі умови для дотримання протиепідемічних заходів: проводиться дезінфекція приміщень, забезпечено виключно дистанційний контакт дітей з кандидатами на усиновлення та іншими людьми, щоденно проводиться перевірка стану здоров'я дітей та персоналу.

«Що стосується ДБСТ та прийомних сімей - районні служби у справах дітей постійно на зв’язку з ними. Ми провели з ними профілактичні бесіди, щодня збираємо інформацію про стан здоров’я членів родин. У разі, якщо в сім’ях хтось захворіє, ми одразу реагуватимемо і організуємо тимчасове проживання здорових дітей у центрах реабілітації або патронатних сім’ях. Та поки що проблемних питань не виникало», - розповіла начальниця обласної служби у справах дітей Ольга Шевченко.

На даний час в області створено 110 ДБСТ та 272 прийомні сім'ї.


Теги: карантин доставка продукти прийомні сім'ї

Поділиться:Схожі новини