ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Стартував новий сезон національної вчительської премії Global Teacher Prize Ukraine 2020

24 березня 2020 | 12:10

Про це повідомляють у Міністерстві освіти й науки України.

Заповнити анкету на участь або номінувати вчителя можна на офіційному сайті премії до 1 серпня 2020 року. 

Переможця оголосять у Міжнародний день вчителя - 3 жовтня 2020 року та винагородять призом у 250 000 гривень. 

„За три роки у Global Teacher Prize Ukraine взяли участь 5486 українських вчителів. З року в рік число заявок зростає: з 632 - у 2017 році до майже 3000 - у 2019. З фіналістами премії зустрічається Президент України, а переможець 2017 року Пауль Пшенічка виступив у Верховній Раді та став першим вчителем, хто потрапив до рейтингу 100 найвпливовіших українців”, - розповідають у міністерстві

Премію підтримують Microsoft, агроіндустріальний холдинг МХП,  Zagoriy Foundation та Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Компанія «Делойт» в Україні виступає партнером премії та забезпечує прозорість процесу голосування. 

Довідка. Global Teacher Prize - світова щорічна «Нобелівська премія» для вчителів, започаткована мільярдером Санні Варкі у 2014 році, щоб підкреслити важливість педагогів.

Національну премію Global Teacher Prize Ukraine ініціювала громадська спілка «Освіторія» у 2017 році з метою відзначити внесок українських вчителів у суспільство та підняти престиж професії педагога. Переможець отримує 250 тисяч гривень, рік навчання та поїздку на Global Education and Skills Forum.

«Освіторія» - це неприбуткова громадська спілка, яка розвиває освіту в Україні, створює інноваційні школи й програми, навчає вчителів та освітніх управлінців, видає сучасне освітнє медіа та надає доступ до якісної освіти малозабезпеченим дітям. Засновник Global Teacher Prize Ukraine.

Версія для друку Поділиться:


Вверх