Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Найголовніше сьогодні – дотримуватися режиму карантину. Михайло Черняк

Найголовніше сьогодні – дотримуватися режиму карантину. Михайло Черняк

За інформацією заступника голови ХОДА, протягом вихідних у обласній інфекційній лікарні перевірили на COVID-19 близько 20 осіб.

«За вихідні близько 20 осіб потрапляли до інфекційної лікарні через «швидку» або за направленням лікаря. Станом на зараз у жодної особи не підтверджено коронавірус. Одна підозра була в людини, що померла, але її також не підтверджено. Дві особи, жителі Харківщини, в яких лабораторно виявили коронавірус, знаходяться на території Київської області», - повідомив Михайло Черняк.

Він відзначив, що в області тривають усі необхідні підготовчі заходи. Поступово поповнюються запаси медикаментів, дезінфектантів та засобів захисту.

«Сьогодні ми всі зусилля спрямували на те, щоб захистити медичних працівників та забезпечити їх усім необхідним. Ми сьогодні отримали близько 100 одиниць сучасних захисних комбінезонів - багаторазових. Ми отримуємо дезінфектанти. Разом з бізнесом та волонтерами за небюджетні кошти придбали декілька сотень масок респіраторного типу. Завдяки ДСНС отримали додаткові захисні костюми й окуляри для бригад екстреної медичної допомоги тощо», - розповів заступник голови ХОДА.

Михайло Черняк також повідомив, що медики Харківщини, які працюють з пацієнтами, що потенційно можуть бути інфікованими коронавірусом, отримають 200-відсоткову надбавку до зарплати – так, як це передбачено Кабінетом Міністрів України.

Заступник голови ХОДА ще раз наголосив на важливості профілактики та дотриманні елементарних правил, які захищають здоров’я людей.

«Дотримання режиму карантину є найголовнішим сьогодні», - підкреслив Михайло Черняк.