ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

До підвезення медперсоналу та працівників критичної інфраструктури залучать шкільні автобуси

20 березня 2020 | 15:02

До підвезення медперсоналу та працівників критичної інфраструктури залучать шкільні автобуси

Про це повідомив голова ХОДА Олексій Кучер під час брифінгу 20 березня.

За словами очільника Харківської області, на даний час до організації перевезень людей залучені бізнес і волонтери.

«Ми будемо допомагати та допомагаємо вже. Ми залучаємо бізнес та волонтерів. Залучаємо автобуси, які використовуються для шкільних перевезень»,  - сказав Олексій Кучер.

За його інформацією, з підприємствами об’єктів критичної інфраструктури підвезення громадян вже відпрацьовано повністю.

«Є об’єкти критичної інфраструктури, де обов’язково повинні бути присутні люди. Їх перевезення опрацьовано з підприємствами на всі 100%, - зазначив голова ХОДА. - Не на публічному, громадському транспорті, а саме на транспорті, організованому самими підприємствами. На сьогодні це 50 автобусів».

Підвезення медичного персоналу здійснюється силами самих медичних закладів та за участі бізнесу.

За словами директора КНП «Харківська обласна дитяча інфекційна лікарня» Дмитра Кухара, одна з фірм-перевізників - ONTaxi звернулася до закладу з пропозицією підвезення медперсоналу.

«Ми вже розробляємо маршрути або точки, поки що по місту Харків. Будемо групувати людей по 4 особи та підвозити на таксі. Як на роботу, так, мабуть, і з роботи», - сказав Дмитро Кухар.

Він також зазначив, що на цей час підвезення персоналу здійснюється як особистим транспортом медичного персоналу, так і транспортом установи.

«І ще одне ми продумали питання – щоб за необхідності людина могла перебувати в лікарні, відпочивати, харчуватися. Усе це вирішено, - сказав Дмитро Кухар. – Також ми зараз трошки змінюємо графік чергування».

Теги: кучер коронавірус брифінг

Версія для друку Поділиться:


Вверх