ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Затверджено новий посилений план боротьби з поширенням в Україні COVID-19

10 березня 2020 | 11:14

Затверджено новий посилений план боротьби з поширенням в Україні COVID-19

Так, керівники відповідних відомств мають переглянути запаси держрезерву на предмет забезпечення засобами індивідуального захисту населення з урахуванням 3-місячної потреби.

А також до 11 березня їм необхідно визначити обсяг коштів, необхідний для поповнення держрезерву. Таке рішення ухвалили на засіданні урядового антикризового штабу з протидії поширенню в Україні коронавірусу.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль доручив подати інформацію про вітчизняних виробників індивідуальних засобів захисту та з’ясувати - чи здатні вони забезпечити попит населення та медзакладів на індивідуальні засоби захисту. Керівник Антимонопольного комітету України повинен забезпечити виконання закону про економічну конкуренцію і захист прав пацієнтів під час роздрібної торгівлі засобами захисту.

Міністерству охорони здоров’я наказано розробити комунікаційний план з визначення алгоритмів дій, якщо будуть виникати випадки корона вірусу, і довести його до відома місцевих органів владі, а також відпрацювати питання створення мережі центрів з контролю і профілактики захворювань.

Денис Шмигаль також доручив передбачити огляд медпрацівниками або/та працівниками Держприкордонслужби всіх осіб, що прибувають в Україну з-за кордону та через контрольні пункти в’їзду-виїзду з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, а також Автономної Республіки Крим. Окрім цього, доручено забезпечити чергування в пунктах пропуску реанімаційних і медавтомобілей.

До 11 березня МОЗ та Міністерство фінансів зобов’язані подати пропозиції щодо збільшення фінансування на закупівлю лабораторними центрами МОЗ виробів медичного призначення, засобів індивідуального захисту та діагностичних матеріалів, а також тест-систем для визначення коронавірусу.

Версія для друку Поділиться:


Вверх