ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Олексій Кучер зустрівся з чемпіоном світу та Європи з боротьби Семеном Новіковим

06 березня 2020 | 13:31

У лютому Національний олімпійський комітет визнав харківського борця найкращим спортсменом країни.

Також найкращим спортсменом області в лютому Семена визнав обласний підрозділ НОКу, а його наставників – Дмитра та Юрія Тимченків - визнали найкращими тренерами Харківщини.

Олексій Кучер привітав харків’ян з досягненнями та обговорив з ними плани щодо участі в Олімпійських іграх.

«Вітаю з перемогою, ви великий молодець. Я знаю, що ви плануєте брати участь в Олімпійських іграх. Треба, щоб країну представляв найсильніший», - зауважив голова ХОДА.

«Настрій у нас такий, що потрібно перемагати», - відповів Дмитро Тимченко.

Говорячи про розвиток спорту в області та потреби, які є в спортсменів, Семен Новіков акцентував увагу керівника області на питання забезпечення житлом.

«Проблема з житловими умовами. Молоді спортсмени живуть з батьками, це незручно. Тому часто вирішують міняти країну, яка пропонує умови. Добре, якщо можна на обласному рівні розглянути можливість надавати якусь фінансову допомогу. Забезпечення житлом - це дуже важливо, це дуже стимулює», - розповів Дмитро Тимченко.

Олексій Кучер пообіцяв вивчити таку можливість.

«Ми розглянемо це питання. Олексій Володимирович дав доручення щодо створення ради при ХОДА з питань підготовки до Олімпійських ігор. Це питання буде на порядку денному», - повідомив заступник голови ХОДА Євгеній Грицьков.

Фото

Теги: кучер новіков боротьба

Версія для друку Поділиться:


Вверх