ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Віталій Погосян провів особистий прийом громадян

04 березня 2020 | 14:22

Більшість жителів області, які звернулися до першого заступника голови ХОДА 4 березня, просили сприяти вирішенню земельних питань.

Зокрема, з питанням отримання дозволу та розроблення технічної документації із землеустрою та подальшої приватизації земельної ділянки для ведення ОСГ у селі Іванівка Вовчанського району звернувся учасник АТО/ООС. Про допомогу в отриманні земельної ділянки в селі Лук’янці просила мешканка Харківського району.

Віталій Погосян дав доручення представнику ГУ Держгеокадастру в Харківській області детально вивчити питання та задовольнити запити громадян.

Крім того, на прийом прийшов мешканець Шевченківського району. Приватний підприємець розповів, що вже два роки не може отримати дозвіл на розроблення землевпорядної документації для оформлення оренди земельної ділянки водного фонду.

Перший заступник голови ХОДА відзначив, що про цю проблему керівництву обласної державної адміністрації вже відомо.

«Беремо в роботу вашу заяву. Річ у тім, що на Харківщині понад 2,5 тис. ставків, але з них оформлено тільки 58, це менше ніж 2,5%. Ми зайнялися переведенням цього питання в законне русло, щоб люди могли оформлювати ставок чи землю, сплачувати податки та займатися власним виробництвом», - відповів Віталій Погосян.

Також до першого заступника голови ХОДА звернувся мешканець Печенізького району. Чоловік розповів про порушення правил виловлення риби, які, на його думку, на Печенізькому водосховищі скоюють місцеві підприємства. Також він отримав консультації з питань оформлення земельної ділянки.

Усі питання, що були озвучені в ході особистого прийому, перший заступник голови ХОДА пообіцяв вивчити й надати громадянам всю можливу допомогу в рамках повноважень обласної адміністрації та відповідно до законодавства України.

Фото

Теги: погосян особистий прийом громадян

Версія для друку Поділиться:


Вверх