ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Державним службовцям розповіли про новації електронного декларування

04 березня 2020 | 14:18

У ХОДА відбувся тренінг-семінар «Актуальні питання електронного декларування».

На захід запросили уповноважених осіб з питань запобігання корупції зі структурних підрозділів облдержадміністрацій та РДА. За словами завідувача сектору з питань запобігання та протидії корупції апарату ХОДА Костянтина Ісаєва, саме ці 90 фахівців зможуть передавати навички та вміння, набуті під час семінару, своїм колегам - державним службовцям.

Особливу увагу на семінарі приділили змінам, які відбулися з 1 січня 2020 року в Законі України «Про запобігання корупції», а саме - в розділі, що присвячений електронній формі декларування.

«Це актуальна для держслужбовців інформація: з одного боку, зміни розширюють коло декларантів, з іншого – більш деталізують дані, які декларант має подати. Саме тому важливо було вказати на ці зміни, щоб кожен державний службовець правильно заповнив свою декларацію та зміг донести інформацію до колег», - зауважив Костянтин Ісаєв.

Серед основних змін відзначили необхідність внесення уточнювальних даних декларанта.

«Тепер ми також вносимо в декларацію номер паспорта громадянина України - як декларанта, так і членів його сім’ї, а також номер з Державного міграційного реєстру. З цікавих нововведень - розділ 12.1 декларації: тепер ми вказуємо номера банківських рахунків у міжнародній системі IBAN - як самого декларанта, так і членів родини», - підкреслив фахівець із запобігання корупції.

Нагадаємо, що до 1 квітня поточного року державними службовцями подається щорічна декларація за попередній рік.

Фото

Теги: семінар електронне декларування ісаєв

Версія для друку Поділиться:


Вверх