Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Руслан Тихонченко перевірив хід ремонтів на об’єктах у Валківському та Нововодолазькому районах

Руслан Тихонченко перевірив хід ремонтів на об’єктах у Валківському та Нововодолазькому районах

Заступник голови ХОДА відвідав два райони області з робочою поїздкою.

У Нововодолазькому районі заступник голови ХОДА оглянув хід капітального ремонту в місцевій ЦРЛ. Тут коштом обласного та районного бюджетів відремонтували палати та санітарну зону неврологічного відділення. Також у лікарні провели гідрохімічне промивання внутрішньобудинкових мереж терапевтичного, пологового, хірургічного відділень. У закладі ремонтують коридори та частину палат, а у поліклінічному відділенні та харчоблоці й пральні замінили вікна та двері на енергоощадні.

На Валківщині Руслан Тихонченко разом із першою заступницею голови РДА Наталією Осадчою відвідав районний Будинок дитячої та юнацької творчості, де з початку 2018 року коштом обласного бюджету проводять капітальний ремонт корпусів.

У Ков’язькому навчально-виховному комплексі Руслан Тихонченко оглянув капітальний ремонт, що проводиться в рамках «Надзвичайної кредитної програми для відновлення України», яка фінансується Європейським інвестиційним банком.

У ході робочої поїздки заступник голови ХОДА також ознайомився з проєктом будівництва амбулаторії загальної практики - сімейної медицини в селищі Ков’яги Валківського району, а також перевірив стан новозбудованих амбулаторій у селі Стара Водолага Нововодолазького району та селі Шарівка Валківського району.