Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Протягом лютого заборгованість із зарплати на підприємствах Харківщини скоротилась на 3 млн грн

Протягом лютого заборгованість із зарплати на підприємствах Харківщини скоротилась на 3 млн грн

Відбулось чергове засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Як зазначив директор Департаменту соціального захисту населення ХОДА Юрій Шпарага, стан погашення заборгованості із заробітної плати знаходиться на особистому контролі голови обласної державної адміністрації.

«Протягом лютого борги із заробітної плати ліквідовані на 3 підприємствах на загальну суму 3 млн грн, скорочені - на 14 підприємствах на 10,4 млн грн», - сказав Юрія Шпарага.

На засіданні комісії розглянули стан погашення боргів з виплати зарплати на 5 підприємствах-боржниках області. Так, керівник ДНВП «Об’єднання «Комунар» зобов’язався погасити борги з виплати зарплати до 01.07.2020, керівник КП «Салтівводоканал» – до 01.09.2020. Керівникам ТОВ «Ортус», КП «Зміївський ремонтний енергомеханічний завод» та ДП НДІ «Технологічний інститут приладобудування» доручено укласти графіки погашення заборгованості з виплати заробітної плати та забезпечити їх виконання. По КП «Салтівводоканал» прийнято рішення про проведення Головним управлінням Держпраці України в Харківській області інспекційного відвідування з дотримання законодавства з праці.

За підсумками засідання визначили першочергові заходи, спрямовані на ліквідацію боргів. Керівників підприємств-боржників попереджено про відповідальність за несвоєчасну виплату заробітної плати.