ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Обласним коштом підтримають спортсменів, які готуються до Олімпійських ігор

27 лютого 2020 | 15:04

Відповідні кошти виділені під час сесії облради 27 лютого.

Так, бюджетним коштом придбають спортивне обладнання та інвентар довгострокового користування для провідних спортсменів, які готуються до XXXII Олімпійських ігор у м. Токіо та інших міжнародних змагань. Так, підтримку для придбання спортивного обладнання та інвентарю довгострокового користування нададуть КЗ «Школа вищої спортивної майстерності» (відділення важкої атлетики, стрільби з лука, велосипедного спорту, стрибків на батуті та інш.); КЗ «Харківський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та КЗ «Центр олімпійської підготовки із зимових видів спорту».

Також у бюджеті області передбачили фінансування роботи 15 ДЮСШ, підпорядкованих фізкультурно-спортивним товариствам. Кошти спрямують, зокрема, на оренду спортивних споруд, відшкодування витрат експлуатаційних послуг, забезпечення підготовки та участі спортсменів ДЮСШ у змаганнях, придбання спортивної форми та інвентарю.

Коштом обласного бюджету профінансують і надання підтримки федераціям, асоціаціям на суму майже 2,5 млн грн. Кошти передбачені на оплату оренди спортивних споруд. Для фінансової підтримки спортивних споруд КП «ОСК «Металіст» виділили 3,5 млн грн.

Також в обласному кошторисі передбачили фінансування виплати грошових винагород спортсменам за виступи на міжнародних змаганнях.

Теги: сесія облради кошти спортсмени підтримка

Версія для друку Поділиться:


Вверх