Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Призначено директора Панютинського вагоноремонтного заводу

Призначено директора Панютинського вагоноремонтного заводу

Підприємство останні 3 роки залишалось без ефективного менеджменту.

Питання налагодження роботи Панютинського вагоноремонтного заводу перед Міністерством інфраструктури України порушив голова ХОДА Олексій Кучер. Про це він повідомив під час робочої поїздки до Лозівського району 15 лютого. А вже 26 лютого колективу заводу представили нового керівника – В’ячеслава Коваленка.

«Тривалий час на підприємстві не було керівника взагалі. Був виконувач обов’язків. Упродовж трьох років там не було ладу. Там були різні питання, насамперед, пов’язані з неефективним менеджментом. Колектив абсолютно здоровий, готовий працювати та хоче працювати. Сьогодні міністр інфраструктури прийняв рішення разом з правлінням «Укрзалізниці» щодо призначення нового керівника», - повідомив держсекретар Міністерства інфраструктури України Андрій Галущак під час робочої наради з головою ХОДА Олексієм Кучером.

За інформацією представника Мінінфраструктури, новому керівнику Панютинського вагоноремонтного заводу надали 3 місяці на вирішення питань, які є першочерговими для роботи підприємства. Серед них – збільшення зарплати працівникам та виконання виробничих планів, які ставить «Укрзалізниця» (плани будуть скориговані).

Олексій Кучер наголосив, що Панютинський вагоноремонтний завод є дуже важливим для розвитку Лозівського району, адже це підприємство – містоутворювальне.

«Якщо ми допомагаємо одній родині – це вже добре, а якщо тисячі людей зав’язані на цьому підприємстві, зрозуміло, що ступінь важливості підвищується. Сьогодні я розмовляв з Міністром інфраструктури Владиславом Криклієм. Він потужно налаштований на те, щоб на підприємство надійшли нові замовлення. А ми знаємо, що підприємство буде працювати, розвиватися, і люди отримуватимуть зарплатню лише якщо будуть замовлення», - сказав голова ХОДА.

Також Олексій Кучер та Андрій Галущак відзначили, що ситуація, яка склалася на підприємстві в останні роки, справляє враження, що завод цілеспрямовано доводили до банкрутства.