ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Відбулось засідання обласної комісії з питань запобігання занесенню та поширенню COVID-2019

26 лютого 2020 | 17:14

Відбулось засідання обласної комісії з питань запобігання занесенню та поширенню COVID-2019

На заході розглянули превентивні заходи, що проведені та проводяться в області.

«Усі знають, що в нас жодного випадку коронавірусу на території області немає, але всі заходи ми маємо відпрацювати належним чином задля того, щоб бути готовими у випадку, не дай боже, прояву цього захворювання на території нашої області», - сказав, відкриваючи засідання, заступник голови ХОДА Михайло Черняк.

Він відзначив, що занепокоєння зараз викликає спалах COVID-2019 в Італії, адже велика кількість громадян України працюють у цій країні та відвідують її як туристи. Тому зараз важливим питанням є посилення контролю за станом здоров’я громадян, котрі перетинають кордон України.

«Ми - прикордонна область, у нас є транспортний зв’язок, є міжнародний аеропорт, який приймає міжнародні рейси. Тому маємо забезпечити огляд та перевірку температурного режиму в кожного громадянина, який перетинає кордон України через пункти пропуску», - наголосив Михайло Черняк.

Він відзначив, що область уже надала необхідну підтримку прикордонникам, передавши їм засоби індивідуального захисту та безконтактні термометри.

Також Михайло Черняк повідомив про стан готовності медичних закладів регіону. У першу чергу акцент зробили на підготовці обласних інфекційних лікарень до ймовірного прийняття пацієнтів з підозрою на коронавірус. Заклади забезпечені необхідними засобами індивідуального захисту, ліками, тест-системами.

«Учора ми проводили нараду з керівниками лікарень, які визначені опорними в Харківській області – для того, щоб усі були готові. Під час засідання комісії розглянемо плани та маршрути перевезення пацієнтів. Маємо розуміти всі резервні місця тощо», - сказав заступник голови ХОДА.

Під час заходу з доповідями щодо заходів, які проводяться, виступили представники Харківського аеропорту, прикордонники, керівники медичних закладів області та Обласного лабораторного центру.

Фото

Теги: черняк комісія covid-2019

Версія для друку Поділиться:


Вверх