Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Михайло Черняк провів особистий прийом громадян

Михайло Черняк провів особистий прийом громадян

Жителі міста Харків та області, які прийшли на прийом 26 лютого, зверталися до заступника голови ХОДА переважно з питань соціального захисту.

Зокрема, декілька заявників звернулися за допомогою в отриманні пільгового електронного квитка для проїзду в міському електротранспорті Харкова. Річ у тому, що Харківська міська рада компенсує пільговий проїзд лише для жителів міста, а жителі районів мають сплачувати повну вартість проїзду в міському транспорті.

«Я все життя пропрацювала в Харкові, маю 44 роки стажу. Я сплачувала податки в місті, але тепер не маю права користуватися пільгами», - розповіла жителька Подвірок.

Михайло Черняк розповів, що обласна адміністрація робить усе можливе для вирішення цієї проблеми.

«Ми розуміємо, що це несправедлива ситуація, наразі займаємося цим питанням, працюємо з міською радою, донесли свою позицію до міністерства. Намагаємося вирішити це питання в правовому полі», - розповів Михайло Черняк.

Низка питань, озвучених у ході прийому, стосувалася надання матеріальної допомоги. Ці заяви будуть передані на розгляд профільної регіональної комісії.

Усі питання будуть детально вивчені фахівцями відповідних підрозділів обласної адміністрації, і заявники отримають відповіді на звернення у визначений законодавством термін.