Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Віталій Погосян доручив спеціалістам Держгеокадастру уточнити дані по землях області

Віталій Погосян доручив спеціалістам Держгеокадастру уточнити дані по землях області

26 лютого перший заступник голови ХОДА взяв участь у селекторній нараді Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Головним питанням, яке розглянули під час селектору, стала перевірка рівня проведеної інвентаризації земель регіону, що належать до державної та комунальної власності.

Як зазначив заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький, зокрема, за цими показниками буде проводитися оцінка ключових показників ефективності роботи голів обласних державних адміністрацій. Повна інвентаризація державних земель повинна бути проведена до 1 серпня 2020 року.

Про надану областями інформацію щодо інвентаризованих земель доповіла заступниця директора Департаменту землеустрою, використання та охорони земель Держгеокадастру Алла Ільєнко. За її словами, дані областей часто відрізняються від даних Держгеокадастру. Зокрема, в Харківській області виникли розбіжності в даних про землі несільгосппризначення комунальної власності.

Перший заступник голови ХОДА Віталій Погосян доручив начальнику управління землеустрою і охорони земель ГУ Держгеокадастру в Харківській області Миколі Пахомову в найкоротші терміни скоригувати дані.

Микола Пахомов запевнив, що виправлені дані надійдуть до міністерства вже сьогодні.