ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

На дорогах області працює 155 одиниць спецтехніки та 188 робітників

25 лютого 2020 | 09:20

На дорогах області працює 155 одиниць спецтехніки та 188 робітників

За добу на оброблення доріг протиожеледними матеріалами використали 905 кубометрів піщано-сольової суміші та 122 тони технічної солі.

Про це повідомили в Службі автомобільних доріг у Харківській області. За інформацією дорожників, проїзд шляхами державного значення в області забезпечено.

Найбільше снігу цієї ночі випало в Дергачівському та Золочівському районах - на окремих ділянках тут сніговий покрив досяг 15 сантиметрів.

«Техніка працювала у цілодобовому режимі на всіх напрямках. Температура вночі коливалась від  +1°С до -2°С. Робота була спрямована на очищення проїзної частини та ліквідацію ожеледиці», - розповіли в САД.

Зараз розчищення шляхів триває. Дороги обробляють протиожеледними матеріалами на маршрутах з найбільшою інтенсивністю руху та на аварійно небезпечних ділянках (спуски, підйоми).

«Крім того, дорожники прибирають повалені дерева та гілки з проїзної частини державних доріг. Працівниками дорожніх підприємств постійно проводиться моніторинг стану проїзду - як патрульним обстеженням, так і за допомогою камер спостереження», - додали в Службі.

Дорожники попереджають водіїв про те, що коли дорога засніжена або покрита ожеледицею, гальмівний шлях збільшується у рази. З особливою обережністю рекомендують рухатися мостами та естакадами, а також відмовитись від ризикованих маневрувань.

Якщо на дорозі виникне надзвичайна ситуація, можна звертатися в диспетчерську САД за телефоном: (057) 336-77-00.

Теги: дороги сніг сад ожеледиця

Версія для друку Поділиться:


Вверх