ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Стартував конкурс проєктів навчально-практичних центрів для закладів профосвіти

24 лютого 2020 | 15:10

Між тими, що пройдуть відбір, розподілять 259 млн, які уряд спрямував на облаштування центрів у 2020 році.

Лист із роз’ясненням процедури конкурсу, формою заявки та контактами вже розісланий місцевим управлінням освіти.

«Ми вперше отримали від уряду таку серйозну підтримку на навчально-практичні центри та хочемо витратити ці кошти ефективно. Саме тому їх отримають тільки ті заклади, які навчають щонайменше 400 учнів, мають цілісне бачення, як використати ресурси центру з максимальною користю і покращити у такий спосіб рівень підготовки. Зараз керівники закладів та місцева влада можуть доопрацьовувати свої проєктні заявки та подаватися на прозорий конкурс. Це реальна можливість покращити якість освіти у найбільш потужних та спроможних закладах», – зазначила Міністерка освіти і науки Ганна Новосад.

Податися на конкурс можна впродовж місяця – до 12 березня 2020 року – надіславши пакет документів за адресою: 01601 місто Київ, бульвар Шевченка, 16 (директорат професійної освіти). Далі ще місяць конкурсна комісія, яку очолить профільний заступник міністерки Петро Коржевський, вивчатиме подані заявки і відбиратиме переможців. Докладний перелік інформації, яку має містити заявка, є тут

Питання щодо умов участі у конкурсі можна поставити до державного експерта директорату профосвіти МОН Сергія Коваленка за телефоном: (044) 287-82-74 або на електронну пошту kovalenko@mon.gov.ua.

Податися можуть усі заклади профосвіти, незалежно від того, чи є вже в закладі навчально-практичний центр, чи ні.

Закупівля обладнання відбуватиметься на умовах співфінансування:

- не більш ніж 70% коштів оплачується коштом субвенції, а не менш як 30% - за кошти місцевих бюджетів;

- не більш ніж 20% від загального розміру субвенції можна використати на капітальний ремонт.

На Урядовому порталі звертають увагу, що цього року МОН не обмежує заклади переліком професій, за якими можна відкрити навчально-практичний центр. Вони разом з місцевою владою можуть самостійно визначити, яких фахівців бракує регіональному ринку праці і відкрити центр за цією професією.

Версія для друку Поділиться:


Вверх