ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ХОДА продовжує співпрацю з громадськими організаціями у сфері публічних закупівель

24 лютого 2020 | 12:02

24 лютого підписано меморандуми між ХОДА, ГО «Харківський антикорупційний центр» та ГО «Розвиток публічних закупівель».

Меморандуми про взаєморозуміння щодо публічних закупівель підписали перший заступник голови ХОДА Віталій Погосян, заступник голови правління Громадської організації «Харківський антикорупційний центр» Ігор Черняк та керівник ГО «Розвиток публічних закупівель» Андрій Бабтенко.

«Для нас дуже важливим є те, що ми пильно стежимо за витрачанням бюджетних коштів, і саме з нашими колегами з громадських організацій ми будемо робити це спільно», - сказав Віталій Погосян.

За словами заступника голови правління Громадської організації «Харківський антикорупційний центр», підписання меморандуму про співпрацю є продовженням роботи з ХОДА.

«Я дуже радий, що сьогодні підписується цей меморандум і продовжується співпраця ХОДА, Харківського антикорупційного центру, та ще долучається одна спеціалізована організація, яка займається публічними закупівлями та їх прозорістю», - сказав Ігор Черняк.

Керівник ГО «Розвиток публічних закупівель» зазначив, що основне завдання меморандуму - це збільшення прозорості, економії та підвищення контролювальної функції.

«У процесі роботи будемо визначати нові напрямки, які будуть допомагати економити кошти та підвищувати конкуренцію», - сказав Андрій Бабтенко.

Фото

Теги: погосян закупівлі меморандум

Версія для друку Поділиться:


Вверх