Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Ми приймаємо своїх громадян. На їх місці міг бути кожний. Кучер - про пасажирів літаку з Уханя

Ми приймаємо своїх громадян. На їх місці міг бути кожний. Кучер - про пасажирів літаку з Уханя

Літак, який евакуював українців з Китаю, приземлився в аеропорту «Харків». З нашого регіону людей перевозитимуть до Нових Санжарів Полтавської області.

За інформацією голови ХОДА Олексія Кучера, одразу після приземлення на борту розпочалась перевірка пасажирів медиками, а також заходи прикордонного та митного контролю.

«Через термінал аеропорту ці пасажири не проходитимуть. Їх автобусами доправлять до Нових Санжарів Полтавської області, де люди будуть знаходитися у закритому медичному закладі Національної гвардії України», - повідомив голова ХОДА.

Олексій Кучер також висловив слова вдячності жителям Харківської області, які з розумінням поставились до прийому в нашому регіоні громадян України.

«Певні моменти, що відбуваються зараз у різних регіонах, мені не подобаються. Так реагувати на своїх людей ми не можемо. Ми приймаємо наших громадян. Якщо ми всі говоримо про патріотизм, то це власне зараз і є прояв патріотизму – те, як ми ставимося до наших громадян, до наших людей. На місці цих людей міг би бути кожен з нас», - наголосив керівник області.

За остаточною інформацією, на борту літака знаходяться 72 людини, з них 19 – це  члени екіпажу.

«Усі медики, митники, прикордонники – всі, від водіїв до супровідних - знаходяться в захисних костюмах та знаходитимуться в них весь час. Літак перебуватиме в нашому аеропорту 2-3 години, протягом яких буде проходити дезінфекцію. Так само дезінфекцію проходить і багаж», - повідомив Олексій Кучер.