Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У 2020 році допомогу в придбанні житла отримають 55 родин учасників АТО/ООС

У 2020 році допомогу в придбанні житла отримають 55 родин учасників АТО/ООС

Про це повідомив заступник голови ХОДА Руслан Тихонченко під час першого засідання Ради розвитку громад і територій Харківської області.

Руслан Тихонченко нагадав, що діє Програма надання підтримки учасникам антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил для будівництва житла в Харківській області на 2019-2021 роки. Загалом на її реалізацію планують виділити 45 млн грн з обласного бюджету. Цим коштом учасникам АТО/ООС та їх родинам при купівлі житла компенсують 40% його вартості.

«У 2019 році було виділено 15 млн грн для реалізації програми. Погоджено 16 житлових об’єктів, в яких кандидати можуть вибрати житло з 1799 квартир, вільних від зобов’язань перед третіми особами. Затверджено список кандидатів та черговість їх участі у програмі, відібрано 89 кандидатів. Було укладено 58 договорів на будівництво 62 квартир загальною площею 3,4 тис. квадратних метрів. У тому числі укладено 4 договори з громадянами, які мають статус внутрішньо переміщеної особи, на придбання 5 квартир», - навів підсумкові дані заступник голови ХОДА.

За його інформацією, у 2020 році на продовження програми мають спрямувати ще 15 млн грн.

«Цим коштом планується забезпечити житлом 55 сімей», - повідомив Руслан Тихонченко.

Нагадаємо, засідання Ради розвитку громад і територій Харківської області відбулось у ХОДА вперше. Під час заходу розглянули хід виконання доручень Президента України.