ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Голова ХОДА та міністр інфраструктури вирішують питання замовлень для Панютинського вагоноремонтного заводу

15 лютого 2020 | 13:03

Про це Олексій Кучер повідомив під час робочої поїздки до Лозівського району 15 лютого.

Спілкуючись з місцевими жителями, керівник області відповів на низку питань щодо розвитку Лозівського району та міста Лозова. Серед проблем, що є в районі, - складний економічний стан Панютинського вагоноремонтного заводу. На підприємстві, яке входить до структури ПАТ «Укрзалізниця», зараз є заборгованості з виплати зарплат. Олексій Кучер відзначив, що неодноразово особисто звертався до керівництва «Укрзалізниці» з цього питання.

«На сьогодні я - на прямому зв'язку з міністром Криклієм. Обговорюємо першочергове питання – призначення нового керівника, менеджера, який зможе витягнути це підприємство на новий рівень і, в першу чергу, виплатити заборгованість, яка є на сьогодні із зарплати. Друге питання -  це отримання замовлень на завод. Зараз ми із замовленнями визначаємося. Найближчим часом я особисто відвідаю підприємство, можливо, буде й сам міністр», - повідомив Олексій Кучер.

Нагадаємо, 15 лютого голова ХОДА в Лозовій взяв участь у заходах з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Теги: кучер лозова вагоноремонтний завод

Версія для друку Поділиться:


Вверх