ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Харківська область має дуже позитивну динаміку в питаннях євроінтеграції. Дмитро Кулеба

13 лютого 2020 | 11:05

Харківська область має дуже позитивну динаміку в питаннях євроінтеграції. Дмитро Кулеба

13 лютого під головуванням Віцепрем'єр-міністра України Дмитра Кулеби та керівника ХОДА Олексія Кучера в Харкові відбулась нарада з питань розвитку європейської інтеграції.

«Процеси євроінтеграції – це ресурси (або гроші) та цінності. Ми багато говорили про процеси євроінтеграції в минулі 5 - 6 років. Зараз більше треба робити, - наголосив Олексій Кучер. - Ми налаштовані створювати найкращі умови, щоб європейці заходили до нас, приносили інвестиції, створювали робочі місця, щоб наші взаємовідносини покращувалися».

Віцепрем'єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба відзначив, що зараз важливим завданням є забезпечення синхронізованого курсу України на європейську інтеграцію – щоб цими питаннями опікувались не лише в столиці, але й на рівні регіонів.

«Щоб кожен громадянин відчував конкретні переваги та користь від європейської інтеграції, яка дозволяє підвищувати якість життя людей та створювати правильні, добрі умови для бізнесу. Я дуже радий, що Харківська область хоча й знаходиться далеко від кордону з Європейським союзом, але має дуже позитивну динаміку в цій сфері, зокрема, в торгівлі. Збільшується експорт, збільшується товарообіг з країнами ЄС. Тут, безумовно, є заслуга й місцевої влади, й місцевого бізнесу», - сказав віцепрем’єр-міністр.

Він також повідомив, що зараз уряд має мету створити в усіх областях України офіси європейської інтеграції.

«Це офіси, які будуть створені на основі Агенції регіонального розвитку – як ефективні інституції для залучення інвестицій, поширення європейських цінностей на рівні регіонів, проведення тренінгів місцевих керівників ОТГ, представників обласного рівня щодо роботи з європейськими коштами, щодо розвитку програм з ЄС», - пояснив Дмитро Кулеба.

Зараз як пілотний проєкт подібний офіс створений у Херсонській області, Харківщина – на черзі.

Фото

Теги: кучер кулеба євроінтеграція нарада

Версія для друку Поділиться:


Вверх