Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Олексій Кучер зустрівся з головою Державного космічного агентства та керівництвом «Укроборонпрому»

13 лютого 2020 | 09:18

На перемовинах, ініційованих головою ХОДА, обговорили формат участі українських виробників сфери аероспейсу в міжнародній виставці ILA - 2020, що відбудеться в Берліні з 13 по 17 травня.

Участь у зустрічі взяли представники асоціації «Укравіапром».

«Для України розвиток аерокосмосу та літакобудування є дуже важливим, саме тому ми взяли зараз ініціативу у свої руки. З 13 по 17 травня в Берліні відбудеться виставка ILA - 2020. Ми знаємо, що на цій виставці вже двічі поспіль була присутня канцлерка Німеччини Ангела Меркель, та розуміємо, що якщо керівниця Німеччини зможе побачити ту продукцію, яку виробляє Україна в аерокосмічній галузі, ми матимемо можливість підняти міждержавні відносини в цій сфері на новий рівень», - пояснив голова ХОДА Олексій Кучер.

Ключовим питанням зараз є формат участі у виставці українських виробників. У попередні роки наша країна не змогла гучно заявити про себе на ILA. На думку спеціалістів, причина в тому, що наші виробники завжди мають окремі стенди та не складають у відвідувачів заходу спільного враження щодо можливостей українського аероспейсу. Попередні перемовини, які провели авіаційні асоціації України та Німеччини, говорять про те, що в разі об’єднання зусиль українських виробників стенд нашої країни може відвідати особисто канцлерка Німеччини Ангела Меркель.

Під час зустрічі Олексій Кучер та голова Державного космічного агентства Володимир Усов, представники «Укроборонпрому» та спеціалісти «Укравіапрому» узгодили позиції та обговорили організаційні питання.


Теги: виставка кучер космічне агентство укроборонпром авіація німеччина

Поділиться:Схожі новини