Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Я буду порушувати питання зміни керівництва «Харківобленерго». Олексій Кучер

Я буду порушувати питання зміни керівництва «Харківобленерго». Олексій Кучер

Це голова ХОДА заявив під час зустрічі з членами Координаційної ради Європейської бізнес-асоціації в Харкові.

Центральною темою розмови між керівником області та представниками великого бізнесу, що входять до ЄБА, стало створення сприятливого бізнес-клімату в області та залучення інвестицій. Відкриваючи зустріч, Олексій Кучер запропонував співбесідникам розповісти про конкретні проблеми, які виникають у них при веденні бізнесу в Харківській області.

«У нашої команди є велике бажання допомагати бізнесу – в межах своєї компетенції та своїх повноважень. Чим ми зараз і займаємося. На жаль, на сьогодні така допомога часто можлива лише в ручному режимі. Я тут для того, в першу чергу, щоб почути від вас, чим держава вам може допомогти», - сказав Олексій Кучер.

Спектр питань, які озвучували голові ХОДА, - максимально широкий: від відновлення виробництва цементу в Харківській області, роботи ДАБКу та перспектив ХАЗу до створення можливостей для дешевого кредитування великого бізнесу та боротьби з державними монополіями.

Зокрема, про проблеми, які створюють будівельному бізнесу обленерго та облгази, розповів керівник будівельної компанії «Житлобуд-2» Олександр Конюхов.

«З газом ми перестали працювати в принципі, тому що пройти частокіл забюрократизованих правил неможливо, масово відмовляємося від проєктів, де бере участь наш облгаз. З обленерго, на жаль, не можемо такого зробити. Але це ж абсурдна ситуація, коли ми капіталізуємо, виконуючи технічні умови, обленерго на багато мільйонів гривень і зобов'язані передати ці капіталовкладення приватній компанії безоплатно, в якій є ці гроші в тарифах на свій розвиток», - поділився Олександр Конюхов.

Голова ХОДА відзначив, що проблема обленерго йому добре відома.

«Сьогодні буду зустрічатися з головою Фонду держмайна України, який прибув з Києва в Харків. Я буду порушувати питання щодо зміни керівництва «Харківобленерго». Коли я інспектував цю організацію, то відверто повідомляв, що в нас вона асоціюється з осередком корупції. Ми знаємо ті «такси», які встановлені, ми знаємо, чому штучно затягаються процеси. Про все це ми знаємо», - сказав Олексій Кучер.

Він наголосив, що прагне реально змінити умови для ведення бізнесу в регіоні.

«Ми точно хочемо бути тією владою, яка не просто декларує, а вносить ці зміни та впроваджує їх у реальність», - підкреслив голова ХОДА.