ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Харкові пройшов ярмарок вакансій для студентів-медиків

05 лютого 2020 | 15:28

У Харкові пройшов ярмарок вакансій для студентів-медиків

5 лютого студенти, інтерни та випускники медичних вишів регіону ознайомилися з пропозиціями медичних закладів області.

Головним акцентом цьогорічного ярмарку, який вже другий рік поспіль проходить на базі Харківського національного медичного університету, стала сімейна медицина.

«Сьогодні ми можемо як допомогти центрам надання медичної допомоги первинного рівня вирішити кадрові питання, так і розповісти майбутнім медикам про можливості, які відкриваються для них у зв’язку з реформуванням системи», - сказав заступник голови ХОДА Михайло Черняк, який відвідав захід.

Він зазначив, що ярмарок – гарна можливість ще раз донести до медиків об’єктивну інформацію про зміни, які відбуваються в системі охорони здоров’я країни.

«Нам на рівні області вже вдалося втілити багато ефективних нововведень, наші ініціативи та досвід впроваджуються на рівні держави. Але багато роботи попереду. І мені приємно бачити на ярмарку таку кількість молоді, яка працюватиме над подальшим розвитком медицини. Сімейна медицина стає більш сучасною та технологічною. І креативний підхід, який має молодь, дуже важливий», - наголосив заступник голови ХОДА.

Загалом на ярмарку вакансій презентували понад 20 медичних закладів Харківського, Барвінківського, Вовчанського, Дворічанського, Ізюмського, Красноградського, Краснокутського, Сахновщинського, Шевченківського районів, лікарні міста Харків, приватні медичні центри тощо.

Студенти, інтерни та випускники медичних вишів мали змогу поспілкуватися з головними лікарями закладів, у яких зможуть працювати або проходити інтернатуру. Також у рамках ярмарку пройшли круглі столи: «Сучасний сімейний лікар – виклики професії і нові можливості», «Трансформація медичного навчання сучасного сімейного лікаря», «Діалог лікаря і пацієнта: юридичні основи».

Довідка. Ярмарок вакансій для медиків - частина проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді», що реалізується в рамках програми ЄС «Підтримка громадянського суспільства, місцевих влад та прав людини».

Фото

Теги: ярмарок вакансій черняк медицина

Версія для друку Поділиться:


Вверх