ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Кучер – правоохоронцям: «Що вам ще повідомити, щоб ви припинили незаконне вирубування лісу?»

04 лютого 2020 | 14:16

4 лютого голова ХОДА взяв участь у координаційній нараді керівників правоохоронних органів Харківської області.

На заході в обласній прокуратурі підбивали підсумки роботи в минулому році та позначали пріоритети - 2020. Два пріоритети для правоохоронців виокремив керівник області Олексій Кучер.

«Я хочу особливу увагу звернути на стан розслідування корупційних правопорушень, а також на все те, що відбувається в розслідуванні справ щодо незаконного вирубування лісів. Саме на ці дві проблеми в Харківській області звертав особливу увагу Президент», - наголосив голова ХОДА.

Говорячи про ситуацію з незаконними вирубуваннями лісу, Олексій Кучер підкреслив: статистика щодо кількості повідомлень про підозру, які вручені фігурантам справ, не вирішує проблему.

«Наша область щодо боротьби з вирубуванням лісу - попереду. У нас 34 повідомлення про підозру вручено за тими даними, які є в мене. І що? Що з цього? – запитав присутніх керівник області. - На мій погляд, краще, щоб жодного повідомлення про підозру не було вручено, але ліс у нас би незаконно не рубався. Ось це є результат. Проблема незаконного вирубування лісу піднята на найвищий рівень. Ну, куди вже вище? Сам Президент звернув увагу на наш регіон. Я звертаюсь зараз до всіх правоохоронців. Скажіть, будь ласка, що вам ще потрібно повідомити, щоб ви припинили на місцях незаконне вирубування? Я впевнений, що ви можете це зробити. У вас немає бажання. Ви хочете отримувати кошти за те, що там незаконно відбувається? Ми ж теж володіємо цією інформацією. У мене є впевненість, що кожен з вас, хто покриває таких злочинців, він наприкінці сяде».

Окрім питання вирубування лісів, голова ХОДА акцентував увагу на боротьбі з корупцією, зокрема - в органах влади та місцевого самоврядування. Так, він запросив правоохоронців перевірити, в тому числі, діяльність обласної державної адміністрації.

«Ми знаємо, що останні 5 років до мого призначення жоден правоохоронець не мав права заходити в стіни Харківської обласної державної адміністрації. Зараз у рамках закону вам двері відкриті, щоб ми запобігали незаконним діям, зокрема, й співробітників ОДА, - сказав керівник області. - Не забувайте про Харківську міську раду. Харків’яни дуже багато про це говорять, але, на мій погляд, належної реакції - адекватної, активної - від правоохоронних органів немає. Посильте, будь ласка, увагу в цьому напрямку».

Під час наради також обговорили питання ефективності протидії злочинності, гральному бізнесу та нелегальному обігу палива. Прокурор Харківської області Олександр Фільчаков повідомив підлеглим та колегам про ключові пріоритети роботи, визначені генеральним прокурором на 2020-й рік. Окремо обговорили порушене керівництвом Національної поліції питання щодо роботи системи «Безпечне місто».

Фото

Теги: кучер правоохоронці ліс корупція

Версія для друку Поділиться:


Вверх