Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

На «Турбоатомі» відзначили 86 років з дня заснування

На «Турбоатомі» відзначили 86 років з дня заснування

З черговою річницею колектив підприємства привітав голова ХОДА Олексій Кучер.

Він зазначив, що «Турбоатом» і його продукцію добре знають не тільки в Україні, а й в усьому світі, і побажав заводу примножувати успіхи.

«86 років для такого підприємства – це немовля. Ще стільки всього попереду. Я бажаю вам здоров'я, наснаги і впевненості. Я хочу, щоб ви отримували задоволення від своєї роботи. Ви нам дуже потрібні», - сказав Олексій Кучер.

Звертаючись до робітників підприємства, він наголосив, що саме від них залежить майбутнє «Турбоатому».

«Ваш розвиток залежить від кожного з вас. Усе те, що тут є, і те, що буде надалі, залежить від вас. Тому що люди – це основний потенціал будь-якого підприємства. Машини, обладнання, устаткування можна придбати. А люди, їхній розум та руки, які виробляють продукцію, – просто придбати неможливо», - зауважив голова ХОДА.

Довідка. «Турбоатом» входить у топ-10 провідних турбобудівних підприємств світу. Сьогодні на заводі працюють 3,5 тисячі робітників.

Обсяг реалізації продукції в 2019 році склав понад 2 млрд 800 млн грн. Близько 500 млн грн - такий розмір чистого прибутку підприємства в 2019 році.

У 2019-му «Турбоатом» виготовив 7 турбін для українських гідроелектростанцій, 2 великих і 2 малих конденсатори для українських АЕС, 8 рядів титанових лопаток для українських АЕС за програмою імпортозаміщення, енергозапчастини для близько 30 різних українських станцій і станцій ближнього і далекого закордоння, зокрема, Угорщини, Болгарії та Аргентини.

За роки роботи підприємства було виготовлено понад 2000 турбін.