Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Стратегічні цілі промислового розвитку області сформували на засіданні робочої підгрупи

Стратегічні цілі промислового розвитку області сформували на засіданні робочої підгрупи

Захід відбувся в рамках розробки Стратегії розвитку Харківської області на період 2021-2027 років.

До складу підгрупи «Розвиток промисловості на інноваційній основі» увійшли керівники найбільших промислових підприємств області, ректори вишів, представники влади та громадськості. Керівником підгрупи є генеральний директор АТ «Турбоатом» Віктор Суботін, а з боку ХОДА її роботу координує начальник Управління розвитку промисловості Володимир Міщенко.

«Під час засідання виділили 4 основні напрями роботи. Це розвиток високоприбуткових галузей промисловості та виробництва «на експорт». Активізація інноваційних процесів у промисловому комплексі, високі технології, діджиталізація та Індустрія 4.0. Створення нових форм інтеграції бізнесу - кластерів, індустріальних і наукових парків. Особливий інтерес представляють індустріальні парки по типу «Brownfield», які передбачають використовувати вже наявні, але не задіяні у виробництві промислові майданчики на великих підприємствах області. Збереження і розвиток кадрового потенціалу, реорганізація професійно-технічного навчання», - розповіли в Управлінні розвитку промисловості ХОДА.

Під час засідання заслухали виступи головного інженера АТ «Турбоатом» Григорія Іщенка, директора ДП ХМЗ «ФЕД» Дмитра Леонова, директора ДУ «НІОХІМ» Ірини Довгалюк, директора Державного інституту з проєктування підприємств коксохімічної промисловості («Гіпрококс») Віктора Рудики, виконавчого директора об'єднання роботодавців «Граніт» Олександра Колесникова, голови постійної комісії облради з питань промисловості Миколи Бєлова та інших членів робочої підгрупи.

«Ухвалення Стратегії дозволить залучити в область додаткове фінансування з боку Фонду регіонального розвитку. Цей процес також створить умови для розробки реальних механізмів підтримки на регіональному та державному рівні, сприятиме притоку інвестицій в промисловий комплекс регіону», - відзначили в Управлінні розвитку промисловості.