ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Питання ремонту шляхопроводу поблизу Жихора потрібно вирішувати негайно. Олексій Кучер

14 січня 2020 | 14:31

Споруда на окружній дорозі в будь-який момент може спричинити проблеми як для автомобільного, так і залізничного сполучення області.

Це питання голова ХОДА Олексій Кучер обговорив з керівником Укравтодору Олександром Кубраковим, керівництвом Служби автомобільних доріг у Харківській області та представниками Харківської міської ради 14 січня.

Жихорський шляхопровід на окружній дорозі перебуває у незадовільному стані: іржаві конструкції, тріщини на металевих прогонових спорудах, на опорах руйнується бетон. При цьому ремонтувати його Служба автодоріг не може, оскільки шляхопровід їй не належить. Більше того, шляхопровід зараз взагалі не має власника. Він «загубився» ще у 2007 році. Тоді розпорядженням Кабміну проїзну частину дороги передали в державну власність з комунальної власності міста Харкова. Але сам міст, яким ця проїзна частина проходить, не передавали.

«Ми до цього часу не визначилися, а кому ж насправді належить конструкція цього шляхопроводу. Місто повідомляє, що не у них на балансі. У нас відсутні документи, які б підтверджували, що він на балансі області чи САД. Нам технічно необхідно визначитись з передачею цієї конструкції. Тому що стан мосту критичний», - звернувся до учасників наради Олексій Кучер.

Голова Укравтодору запевнив, що кошти на ремонт споруди будуть виділені: чим швидше вирішиться питання балансової належності, тим швидше розпочнуться роботи.

«Місто Харків має прийняти конструкцію на баланс – для того щоб одразу передати її на баланс Укравтодору. Кабмін підтримає нас і забезпечить всі правові засади для передачі», - сказав Олександр Кубраков.

Олексій Кучер, звертаючись до представників Харківської міської ради, наголосив, що процедуру необхідно провести якомога швидше.

«Наполегливо вас прошу, щоб ми не затягували. Поки ми будемо з'ясовувати, чия ця конструкція, вона може просто завалитися. І в нас буде та ж ситуація, що в Пісочині. Ми не хочемо замовчувати цю проблему», - наголосив голова ХОДА.

Він підкреслив, що разом із головою Укравтодору готовий взяти на себе відповідальність за ремонт мосту, але зараз вирішення цього питання потребує негайних дій з боку керівництва міста Харкова.

Фото

Теги: кучер шляхопровід міст кубраков

Версія для друку Поділиться:


Вверх