Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Міноборони продовжило замовлення на виготовлення БТРів ХКБМ ім. Морозова

Міноборони продовжило замовлення на виготовлення БТРів ХКБМ ім. Морозова

Розвиток харківських підприємств ДК «Укроборонпром» голова ХОДА Олексій Кучер обговорив з делегацією концерну на чолі з генеральним директором Айварасом Абромавичусом.

11 січня керівний склад державного концерну «Укроборонпром» перебуває на Харківщині. Разом із Айварасом Абромавичусом до нашого регіону прибули два його заступники: Руслан Корж, який опікується авіа- та ракетобудуванням, та Ігор Фоменко, у зоні відповідальності якого бронетанкова, радіолокаційна та спеціальна техніка.

Таким складом керівники «Укроборонпрому» провели робочу нараду з головою ХОДА Олексієм Кучером. Під час заходу представили нового гендиректора заводу ім. Малишева Василя Криласа.

Ключовою темою наради стала робота харківських авіаційних та бронетанкових підприємств, що входять до складу «Укроборонпрому». Так, Олексій Кучер порушив питання ліквідації заборгованості із зарплати на ХАЗі та виконання інших фінансових зобов’язань підприємства.

«Нам необхідно виконувати доручення Президента України Володимира Зеленського щодо цього підприємства та в цілому сталої роботи підприємств «Укроборонпрому», - наголосив Олексій Кучер.

Учасники наради відзначили, що одне з доручень Президента щодо харківських підприємств уже виконано. Так, Міністерство оборони України продовжило на 2020 рік контракт на виготовлення 45 БТР-4Е держпідприємством «Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. О.О. Морозова. Участь у виконанні цього контракту бере й Харківський завод ім. Малишева. Частина фінансування за цим контрактом уже надійшла до ХКБМ.

Олексій Кучер домовився з керівництвом «Укроборонпрому» про подальшу спільну координацію роботи 18 підприємств концерну, що працюють на Харківщині.

Під час свого візиту до нашої області делегація державного концерну відвідає низку підприємств. Так, Айварас Абромавичус і його заступники вже побували на «ФЕДі», відвідавши державне підприємство, конструкторське бюро та виробничі потужності АТ «ФЕД», та заводі ім. Малишева й ХКБМ ім. Морозова. На черзі – Ізюмський приладобудівний завод.