ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Дороги області протиожеледними матеріалами обробляли 85 одиниць техніки

11 січня 2020 | 10:55

Дороги області протиожеледними матеріалами обробляли 85 одиниць техніки

Протягом доби на шляхах регіону використали 82 кубометри піщано-сольової суміші та 79 тонн солі.

Про це повідомили в Службі автомобільних доріг у Харківській області.

«Близько 03:30 11 січня в Красноградському, Краснокутському та Валківському районах розпочались опади у вигляді слабкого снігу з дощем. Також територією області спостерігається слабкий туман. Температура коливалась вночі  від 1 градусу тепла до 1 градусу морозу. За таких погодних умов (коливань температури з «плюса» на «мінус» і навпаки в поєднанні з високою вологістю повітря) є ймовірність виникнення ожеледиці на дорозі. Тому особлива увага спрямована на аварійно небезпечні ділянки доріг державного значення (спуски, підйоми). Там виконуються роботи з оброблення протиожеледними матеріалами», - розповіли дорожники.

За інформацією САД, протягом доби на дорогах області працювало 85 одиниць спецтехніки та близько 120 робітників служби.

«У зв’язку з переходом температури через 0 градусів на дорогах області місцями може бути ожеледиця, що значно збільшить довжину гальмівного шляху та зменшить керованість автомобілем. З особливою обережністю рухайтеся мостами та естакадами, відмовтесь від ризикованих маневрувань. Неухильно дотримуйтеся правил дорожнього руху!», - попереджають водіїв у Службі автомобільних доріг у Харківській області.

Якщо на дорозі виникла надзвичайна ситуація, про неї можна цілодобово повідомляти диспетчера за номером (057) 336-77-00.

Теги: дороги сад ожеледиця

Версія для друку Поділиться:


Вверх