Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Колишню базу «Металіста» у Високому відновлюватимемо. Олексій Кучер

Колишню базу «Металіста» у Високому відновлюватимемо. Олексій Кучер

Голова ХОДА оглянув спортивні об’єкти, які після майже двох років паперової тяганини вдалося повернути у власність області.

8 січня Олексій Кучер відвідав тренувальну базу в селищі Високий, яка раніше належала ФК «Металіст» та була конфіскована у бізнесмена-втікача Сергія Курченка.

«Державна реєстрація відбулась минулого тижня. Зараз це майно держави. Наступного тижня ми зареєструємо державне підприємство, в управління цього підприємства перейдуть усі приміщення, всі комплекси, зокрема, й на стадіоні «Металіст». Для нас це дуже важливо, тому що харківський футбол потрібно розвивати. І повернення цієї бази - це новий поштовх до розвитку футболу. Враховуючи, що подібна база - єдина на сході України, ми повинні її зробити на 100% прибутковою», - відзначив голова ХОДА.

Навіть знаходячись у «підвішеному» юридичному стані, тренувальна база у Високому продовжувала приймати спортсменів – влітку тут тренувалося близько 250 футболістів щодня. Але проводити тренування взимку вже неможливо – об’єкт відключили від газу за борги. Стан приміщень бази також істотно погіршився за останні роки. Олексій Кучер оглянув приміщення, в тому числі басейн, житлові кімнати, їдальню та підвал, який був затоплений, та зараз потребує ремонту. Керівник області доручив підлеглим вивчити питання підключення газу до будівель бази. Олексій Кучер також відзначив, що після реєстрації державного підприємства, що управлятиме майном, проведуть калькуляцію всіх витрат, які необхідно здійснити для відновлення бази.

«Тут були руйнації, затоплення. Нам необхідно встановити ступінь руйнувань, які тут відбулися. Після цього ми отримаємо цифру та зрозуміємо, скільки часу необхідно для проведення відновлювальних робіт на базі. Зрозуміло, що відновлення бази залежить від надходження коштів», - повідомив Олексій Кучер.

Він окремо подякував харківським уболівальникам та всім, хто підтримував створення команди «Металіст 1925», за внесок у збереження харківського футболу та запропонував надалі зробити відкриту підтримку харківського клубу за європейськими стандартами.

Нагадаємо, до сфери управління Харківської обласної державної адміністрації майнові комплекси, конфісковані у ПАТ «Футбольний клуб «Металіст», ТОВ «Металіст Холдинг» і «Металіст арена», передавалися ще розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2018 року. Проте за майже 2 роки майно в обласну власність так і не прийняли. Зареєструвати його вдалося тільки після того, як у вирішення питання втрутився голова ХОДА Олексій Кучер. Державну реєстрацію завершили на минулому тижні.