ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Конфлікт навколо «Барабашово» вийшов на національний рівень. Олексій Кучер

03 січня 2020 | 20:45

За ініціативи голови ХОДА в одному приміщенні зібралися всі сторони ситуації навколо торгівельного центру: його власники, представники Харківської міськради, підприємці та громадські активісти.

Розпочинаючи нараду, Олексій Кучер наголосив: «Конфлікт на «Барабашово» вийшов на національний рівень. Про нього знають як в Офісі Президента, так і сам Президент. Тому я взяв на себе відповідальність розібратися в питанні та втрутитися. Кількість кримінальних проваджень, пов’язаних в торгівельним центром, вражає. Так більше продовжуватися не може. Лише конструктивний діалог дозволить вирішити проблеми».

Під час наради йшлося про будівництво дороги через територію ТЦ «Барабашово», через що частина підприємців може втратити роботу. Також учасники зустрічі обговорили конфлікт, який виник у частини підприємців з адміністрацією центру через фінансові та майнові питання.

Олексій Кучер надав можливість висловитися та надати пропозиції всім сторонам процесу.

Також голова ХОДА закликав долучитися до вирішення конфлікту та взяти участь у наступній нараді особисто Харківського міського голову Геннадія Кернеса і почесного президента ПАТ «Концерн АВЕК та Ко» Олександра Фельдмана.

«Майданчик для діалогу створено – це Харківська обласна державна адміністрація. І ми цей конфлікт обов’язково вирішимо», - наголосив Олексій Кучер.

Фото

Теги: кучер барабашово

Версія для друку Поділиться:


Вверх