Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Реалізацію інфраструктурних проєктів у області транслюватимемо онлайн. Олексій Кучер

22 грудня 2019 | 12:50

22 грудня голова ХОДА ознайомився з результатами відновлення пошкодженого шляхопроводу на окружній. Він відзначив, що хід робіт значно пришвидшився, коли на об’єкті встановили вебкамеру.

Рух на окружній відкрили, як і планувалося, - 22 грудня.

«Дуже важливо, що ремонтні роботи на мосту бачили онлайн люди. Це, по суті, був пілотний проєкт. Далі всі інфраструктурні проєкти я хочу демонструвати таким само чином, - повідомив Олексій Кучер. – Наприклад, у нас проводиться будівництво онкоцентру. Ми зараз плануємо, яким чином будемо демонструвати це все публічно. Я хочу, щоб усе це контролювали люди».

Перед відкриттям відновлений шляхопровід випробували на витримку навантаження. Відновлений проліт витримав 240 тонн (ця цифра відповідає європейським нормам). Проте поки що мостом дозволено проїзд транспорту вагою до 20 тонн (щоб весь міст витримував більші навантаження, потрібно в плановому режимі провести його капремонт).

За інформацією дорожників, на мості продовжить працювати відеокамера з накопичувачем – для цілодобового спостереження за великоваговим транспортом.


Теги: ремонт кучер мост онлайн

Поділиться:Схожі новини