Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Реалізацію інфраструктурних проєктів у області транслюватимемо онлайн. Олексій Кучер

Реалізацію інфраструктурних проєктів у області транслюватимемо онлайн. Олексій Кучер

22 грудня голова ХОДА ознайомився з результатами відновлення пошкодженого шляхопроводу на окружній. Він відзначив, що хід робіт значно пришвидшився, коли на об’єкті встановили вебкамеру.

Рух на окружній відкрили, як і планувалося, - 22 грудня.

«Дуже важливо, що ремонтні роботи на мосту бачили онлайн люди. Це, по суті, був пілотний проєкт. Далі всі інфраструктурні проєкти я хочу демонструвати таким само чином, - повідомив Олексій Кучер. – Наприклад, у нас проводиться будівництво онкоцентру. Ми зараз плануємо, яким чином будемо демонструвати це все публічно. Я хочу, щоб усе це контролювали люди».

Перед відкриттям відновлений шляхопровід випробували на витримку навантаження. Відновлений проліт витримав 240 тонн (ця цифра відповідає європейським нормам). Проте поки що мостом дозволено проїзд транспорту вагою до 20 тонн (щоб весь міст витримував більші навантаження, потрібно в плановому режимі провести його капремонт).

За інформацією дорожників, на мості продовжить працювати відеокамера з накопичувачем – для цілодобового спостереження за великоваговим транспортом.