ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

На прийомі громадян Марка Беккера просили сприяти вирішенню земельних та транспортних питань

18 грудня 2019 | 13:52

На прийомі громадян Марка Беккера просили сприяти вирішенню земельних та транспортних питань

18 грудня до першого заступника голови ХОДА звернулося понад десяти жителів Харківської області.

Більшість звернень стосувалися оформлення прав власності на земельні ділянки, а саме - затвердження в обласному ГУ Держгеокадастру проєктів землеустрою ділянок для ведення особистого селянського господарства. З такими питаннями, в тому числі, звернулися жителі Краснокутського і Вовчанського районів.

Так, жителі Краснокутського району повідомили, що понад 13 осіб не можуть оформити земельні ділянки - городи, які знаходяться поруч з будинком, але, за документами, - за межами населеного пункту. Сільська рада, з їх слів, не може позитивно вирішити це питання.

«У ГУ Держгеокадастру в Харківській області вивчать відповідні документи, також ваше питання візьме під контроль глава району Олексій Белоцький. До Нового року від нас ви отримаєте офіційну відповідь», - запевнив заявників Марк Беккер.

Учасник АТО/ООС із Краснокутського району звернувся з проханням допомогти в отриманні земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства. Марк Беккер дав доручення юристу ГУ Держгеокадастру в Харківській області Костянтину Рибалку супроводжувати звернення та вирішити його позитивно в найкоротші терміни.

Житель Печенізького району просив сприяння в оформленні оренди земельної ділянки водного фонду для ведення рибогосподарської діяльності та організації пляжного відпочинку. Питанням займуться фахівці Юридичного департаменту ХОДА.

Також жителі області порушували питання організації зручного для пільгового контингенту графіку проїзду в громадському транспорті. З подібним зверненням на прийом прийшли пенсіонери з Чугуєва. Начальник Управління з питань транспортної інфраструктури, торгівлі та фінансових ресурсів ХОДА Володимир Наконечний обіцяв заявникам врегулювати це питання з владою міста Чугуїв та представником автобусних пасажирських перевезень.

З питаннями щодо стану й ремонту доріг у Наталинській ОТГ зверталися жителі Краснограда. Це та інші звернення перший заступник голови ХОДА взяв під особистий контроль, заявники отримають відповіді у встановлені законом терміни.

Фото

Теги: беккер особистий прийом громадян

Версія для друку Поділиться:


Вверх