ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Голова ХОДА взяв участь у нараді під головуванням прем’єр-міністра

17 грудня 2019 | 16:04

Захід відбувся 17 грудня у місті Київ.

Під час наради презентували карту мережі публічних сервісів та послуг, які будуть впроваджувати на місцях. Також темами для обговорення стали перспективне планування формування територій громад та система оцінки ефективності діяльності голів ОДА. Така система запрацює в 2020 році.

Раніше Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук повідомляв, що в Програмі дій уряду чітко прописано: буде побудовано інтегровану систему оцінки ефективності роботи держслужбовців.

«Вона буде показувати – хто працює на результат, а хто саботує роботу та потребує заміни», – зазначив глава уряду.

Оцінювання буде проводити Секретаріат Кабінету міністрів на підставі наявних даних державної статистики, інформації центральних органів виконавчої влади, МДА та інших джерел відкритих даних.

Також під час наради обговорили запровадження у 2020 році системи фінансування спеціалізованої та високоспеціалізованої медичної допомоги за програмою медичних гарантій. Питання формування ефективної мережі закладів освіти та основні підходи щодо розгортання у регіонах масштабного проєкту Президента України щодо будівництва шкіл, дитячих садочків, стадіонів, доріг.

Теги: кучер нарада гончарук медицина

Версія для друку Поділиться:


Вверх