ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Голова ХОДА зустрівся з ректорами харківських вишів

13 грудня 2019 | 17:17

Голова ХОДА зустрівся з ректорами харківських вишів

Голова ХОДА обговорив з представниками університетів актуальні питання розвитку освіти, а також взяв участь у нагородженні переможців конкурсу «Вища школа Харківщини - кращі імена».

Захід відбувся 13 грудня на базі Каразінського університету. У рамках фіналу конкурсу «Вища школа Харківщини - кращі імена» тут також пройшла виставка-презентація, на якій усі заклади вищої освіти області представили інформацію про свою діяльність.

Олексій Кучер зазначив, що спілкування з ректорами харківських вишів виявило досить складні питання, які потребують втручання представників влади.

«Будемо їх вирішувати - і на рівні Президента, і на рівні Кабінету міністрів. Домовились, що до нас приїде міністерка освіти, з якою обговоримо ці гострі питання. Крім того, п’ять вузів Харківщини пов’язані з медициною. Тому ми запросимо також міністра охорони здоров’я. Хочу запевнити, що обласна адміністрація в усьому буде йти назустріч вищій школі. Це важливо, бо науковий потенціал, який має наш регіон, ми повинні трансформувати в практику», - сказав голова ХОДА.

Голова Ради ректорів Харківщини Віль Бакіров відзначив, що представники вищої школи побачили під час зустрічі з головою ХОДА нові перспективи співпраці з владою.

«Ми говорили про те, як краще залучати наші виші до розв’язання проблем регіону. Розмова була принципова, серйозна. Ми бачимо щиру зацікавленість у взаємодії, нові виміри та перспективи взаємодії», - підкреслив Віль Бакіров.

Під час нагородження переможців конкурсу «Вища школа Харківщини - кращі імена» Олексій Кучер також запросив освітян та науковців області приєднуватися до команди ХОДА.

«По певних напрямках в області вже було запущено проєкт «Соціальний ліфт», за допомогою якого можна приєднатися до нашої команди. Така можливість буде забезпечена й по інших напрямках», - повідомив очільник області.

Фото

Теги: освіта кучер ректори вища школа університет

Версія для друку Поділиться:


Вверх